fbpx

Miks eelistada purjeriidest Comfy telki?

eripära

Comfy purjeriidest peotelgid on inspireeritud merest. Purjetelgi teravad tipud ja kumerad jooned loovad elegantse õhu- ja valgusküllase ruumi, mida pole varem Eestis ega lähiriikides nähtud.

Purjeriidest telgi maksimaalne lae tipu kõrgus on kuni 6 meetrit, mis sõltub telgi konkreetsest suurusest. Võrreldes teiste turul olevate peotelkidega on purjetelk kohati lausa 2-3 meetrit kõrgem! Kõrgema laega peotelk on avar, mistõttu on selle all mugav olla.

Kirjuta meile oma soovidest ja leiame Sulle parima lahenduse!

Purjeriidest telk, peotelgi rent, telgirent, pulmatelgi rent, telgipulm, pulmad, pulm

Paigaldus

Kuhu on võimalik telki paigaldada?

Purjeriidest Comfy peotelke saab paigaldada eelkõige tasasele, konarusteta pinnasele. Maapinnal ei tohi olla ka segavaid objekte – puid, põõsaid, poste – sest telgi paigaldamisel tuleb purjeriie maapinnale laotada.

NB! Meeles tuleb pidada, et purjeriidest telk paigaldatakse 1-meetriste vaiadega, mistõttu tuleb hoolikalt jälgida, et telgi planeeritavas asukohas poleks vähemalt meetri sügavusel kommunikatsioone, veetorusid, elektrikaableid, maakütet või muud olulist, mida vaiad rikkuda võivad. Selles peab veenduma purjetelgi rentija.

Kui kaua võtab paigaldus aega?

Paigaldusaeg sõltub eelkõige Comfy telgi suurusest, maapinna tasasusest ja tihedusest, aga keskmiselt kulub 3-4 tundi. Sellele lisaks tuleks aega varuda vajadusel ka põranda paigaldusele, dekoreerimisele, heli ja valgustehnika paigaldamiseks ning möbleerimiseks. Lisateenusena pakume ka päev varem paigaldust, et pulmapäevaks jõuaksid kõik osapooled oma tegevustega õigeks ajaks valmis.

Kas pean ise telgi paigaldama?

Telki tuleb paigaldama ja hiljem eemaldama peokohta Comfy meeskond. Kuna telgi paigaldus on piisavalt keeruline ja aeganõudev, siis teeme seda väljaõpetatud meeskonnaga, et lõpptulemus oleks peokülalistele turvaline ja ohutu.

Kas telgi paigaldamine rikub maapinda?

Telgi paigaldus pinnast jäädavalt ei riku. Telgi paigalduseks on tarvis maasse lüüa 1-meetrised metallvaiad, mille läbimõõt on 3 sentimeetrit. Kui purjetelk tuleb paigaldada asfaldile või mõnele muule kõvakattega pinnasele, tuleb puurida maasse augud ning need saab telgi rentija pärast üritust sobiva pinnasega täita. Keerulisemale pinnasele paigalduse puhul soovitame kindlasti uurida ka päev varem paigaldust, et telk saaks õigeks ajaks üles.

Missuguseid ilmastikuolusid telk kannatab?

Peotelk on ideaalne lahendus, kui kardad Eesti suveilma, kus lõõmav päike võib aegajalt vahelduda vihmaladinaga. Tuule kaitseks saame paigaldada telgile läbipaistvad seinad.

Jahedatel suveõhtutel saab telki tuua ka soojuskiirgurid, et külalised ei peaks külmetama.

Kui telgi paigalduskohas on või sinna prognoositakse suuremat tuulekiirust kui 17 m/s, tuleb ohutuseks telgist evakueeruda ning kui tuule kiirus on või prognoositakse kuni 31 m/s, ei ole telk piisavalt ohutu ürituse toimumiseks ning telk tuleb eemaldada.

Telgi broneerimine

Kui palju maksab broneerimine?

Broneerimistasu ehk ettemaks on olenevalt telgi suurusest 30-50% lõpphinnast, mis tuleb tasuda arve alusel broneerimiskuupäeval.

Ettemaks ei kuulu tagastamisele, kui klient tühistab tellimuse.

Kui vara tuleks telk broneerida?

Mida varem, seda parem, sest siis saame tagada, et just Sinu peol on ainulaadne purjetelk. Samas, ära karda küsida ka nädal enne ürituse toimumist, sest võib-olla leiame just Sulle sobiva vaba aja.

Kas mitmepäevasele üritusele telgi tellimisel on võimalik saada soodushinda?

Kui soovid peotelki rentida mitmeks päevaks, siis küsi meilt personaalset pakkumist! 

Mis juhtub siis, kui üritus, kuhu telk on tellitud, jääb ära?

Elus juhtub ikka vahel ootamatusi. Samas oleme juba Sinu ürituse heaks teinud omalt poolt tööd – koostanud hinnapakkumisi, teinud konsultatsiooni ja võib-olla pidanud ära ütlema teistele telgi soovijatele. Me mõistame, kui klient soovib broneeringu tühistada, kuid sellisel juhul ei kuulu ettemakstud summa tagastamisele.

Kas transport sisaldub telgi hinnas?

Transpordi hind lisandub telgi hinnale, sest see sõltub peo toimumise asukohast.

Kas telgi hind sisaldab dekoratsiooni ja valgustust?

Telgi hind ei sisalda dekoratsiooni, valgustust, põrandat ega mööblit, sest igal kliendil on nende osas erinevad soovid. Meil on aga head koostööpartnerid, kes leiavad just Sinule sobivad sisustuselemendid.

Kas rendite telki ka saartele?

Muidugi pakume peotelkide renti ka saartele! Ainsad tingimused, mida sel puhul arvestada tuleks on, et hinnale lisanduvad praamipiletid ning minimaalselt on telki võimalik rentida 2 päevaks (päev varem paigaldusega). Kui kuupäevad on kindlad, küsi meilt konkreetset pakkumist!