fbpx

Pulmapeole

rendi telk pulmapeole

Elegantne peopaik

Purjeriidest telgi saab paigaldada pea igale poole, kus on tasane, konarusteta pind. Olgu selleks siis hingelähedane maakodu, maaliline looduspaik või hoopis mõni romantiline mõisapark. Telgi all on mugav olla nii vihmasabina kui lõõmava päikesega ning värske õhk teeb peoliste meele erksaks ning jala tantsimiseks kergeks. Vajadusel saame suurema tuule kaitseks paigaldada läbipaistvad seinad.

Kujunda pulmapaik oma maitse ja vajaduste järgi. Kõige suurema (10×33 meetrit) purjetelgi alla mahub ümmarguste laudade taha koos tantsuplatsi ja toidualaga isegi kuni 160 inimest.

Kuna purjeriie laseb kumada valgusel telki sisse, siis armastavad seda ka foto- ja videograafid. Jäädvustatud hetked Sinu erilisest päevast jäävad helged ja romantilised.

Tseremooniale

rendi telk tseremooniapaigaks

Omanäoline

Abielu registreerimine ei pea toimuma konveiermeetodil perekonnaseisuametis, vaid selleks võib hoopis valida mõne romantilise looduskauni koha.

Eriline

Vältimaks olukorda, kus nii pruutpaar kui ka külalised peavad vihmasabina või palavuse tõttu tundma ebamugavust, võib selle ennetamiseks rentida purjetelgi ka ainult tseremooniaks. Kuna tseremooniaks on vaja purjetelki vaid mõneks tunniks, siis saame pakkuda ka soodsamat hinda!

Kui soovid pidada oma elu tähtsündmust südamelähedases kohas, siis aitame Sinu unistusel täituda!

Näpunäiteid

Loe meie blogist kasulikke nippe pulmade pidamisest Comfy telgis.

  • Telgipulm on eriline, sest vähesed tulevad selle idee peale. Samas on Eestis nii palju looduskauneid kohti, kasvõi Sinu enda maakodu, kus oma unistuste päeva võiks pidada. Kaitseb muutlike ilmaolude eest Eestimaa suvi mängib vahetevahel vingerpussi ja teinekord võib isegi juhtuda, et juulikuus

  • Pulma planeerides on üks esimesi samme valida välja pulmakoht. Vahel on pruutpaaril unelmate pulmapaigale kohe silm peale pandud, kuid siis peab tõenäoliselt tegema vastavalt koha võimalustele kompromisse külaliste arvu või millegi muu osas. Kui sul aga pole veel pulmakohta välja