Miks eelistada purjeriidest Comfy telki?

eripära

Comfy purjeriidest peotelk on merest inspireeritud – telgi telgi teravad tipud ja kumerad jooned loovad elegantse õhu- ja valgusküllase ruumi, mida pole varem Eestis ega lähiriikides nähtud. Päevase ürituse ajal on purjeriie väga suure valgust läbilaskva võimega ning õhtusel ajal kumab sisevalgust hubaselt väljapoole.

Comfy Events on toonud purjeriidest telgi Põhja-Euroopa, sh Eesti turule, sest meie eelnev kogemus ütleb, et kliendid soovivad eristuda. Pakume stiilipuhast telki, mis näeb hea välja ka dekoreerimata. Samas koostöös partneritega on võimalik telgile isikupära luua just dekooriga: kas valgustuse, floristika või kangastega.

Purjeriidest telgi maksimaalne lae kõrgus on kuni 6 meetrit, mis sõltub telgi suurusest. Võrreldes teiste turul olevate telkidega on meie telk kohati lausa 2-3 meetrit kõrgem! Kõrgema laega peotelk on avar, mistõttu on selle all mugav olla.

Kirjuta meile oma soovidest ja leiame Sulle parima lahenduse!

Purjeriidest telk, peotelgi rent, telgirent, pulmatelgi rent, telgipulm, pulmad, pulm

Paigaldus

Kuhu on võimalik telki paigaldada?

Purjeriidest Comfy peotelki saab paigaldada eelkõige tasasele pinnasele, kus pole konarusi ega segavaid objekte – puid, põõsaid, poste. Looduskaunitesse kohtadesse, kus tasast pinda napib, on telki võimalik paigaldada koos põrandaga tellingutele, kuid need tuleb tellida lisateenusena.

Kui kaua võtab paigaldus aega?

Paigaldusaeg sõltub eelkõige maapinna tasasusest ja tihedusest, aga keskmiselt kulub 2-4 tundi. Sellele lisaks tuleks aega varuda vajadusel ka dekoreerimisele, heli ja valgustehnika paigaldamiseks ning möbleerimiseks. Lisateenusena pakume ka päev varem paigaldust.

Kas pean ise telgi paigaldama?

Telki tuleb paigaldama ja hiljem eemaldama peokohta meie meeskond. Kuna telgi paigaldus on piisavalt keeruline ja aeganõudev, siis teeme seda ise, et lõpptulemus oleks turvaline.

Kas telgi paigaldamine rikub maapinda?

Üldjuhul see pinnast jäädavalt ei riku. Telgi paigalduseks on tarvis maasse lüüa metallvaiad, mille läbimõõt on paar sentimeetrit. Kui soovid telki asfaldile või mõnele muule kõvakattega pinnasele, tuleb puurida maasse augud ning need saab hiljem  pinnasega täita.

Missuguseid ilmastikuolusid telk kannatab?

Peotelk on ideaalne lahendus, kui kardad Eesti suveilma, kus päike võib aegajalt vahelduda vihmaladinaga. Tuule kaitseks saame paigaldada telgile ka seinad (akendega või ilma). Maksimaalne tuulekiirus, mida telk ohutult kannatab, on kuni 27 m/s.

Jahedatel suveõhtutel saab telki tuua ka soojuskiirgurid, et külalised ei peaks külmetama.

Telgi broneerimine

Kui palju maksab broneerimine?

Broneerimistasu on olenemata telgi suurusest 10%, mis tuleb tasuda arve alusel broneerimiskuupäeval.

Kui vara tuleks telk broneerida?

Mida varem, seda parem, sest siis saame tagada, et just Sinu peol on ainulaadne telk. Samas, ära karda küsida ka nädal enne ürituse toimumist, sest võibolla leiame just Sulle sobiva vaba aja.

Kas mitmepäevasele üritusele telgi tellimisel on võimalik saada soodushinda?

Kui soovid tellida telgi mitmeks päevaks, siis saame sulle kindlasti teha parema pakkumise, kui seda tavahind ette näeb! Küsi pakkumist!

Mis juhtub siis, kui üritus, kuhu telk on tellitud, jääb ära?

Elus juhtub ikka vahel ootamatusi. Samas oleme tõenäoliselt pidanud ära ütlema teistele telgi soovijatele, mistõttu kehtivad siin meiepoolsed tingimused.

Kui saame broneeringu tegijalt info, et üritus jääb ära rohkem kui kaks nädalat enne ürituse toimumisaega, siis jääb broneerimistasu 10% meile. Kui ärajäämise info jõuab meieni kaks nädalat enne üritust, tuleb tasuda 30% koguhinnast ning kui info saabub päev enne üritust, tuleb tasuda 50% telgi koguhinnast.

Kas transport sisaldub telgi hinnas?

Transpordi hind lisandub telgi hinnale, sest see sõltub peo toimumise asukohast.

Kas telgi hind sisaldab dekoratsiooni ja valgustust?

Telgi hind ei sisalda dekoratsiooni, valgustust, põrandat ega mööblit, sest igal kliendil on nende osas erinevad soovid. Meil on aga head koostööpartnerid, kes leiavad just Sinule sobivad sisustuselemendid.

Kas rendite telki ka saartele?

Muidugi rendime Comfy peotelki ka saartele! Ainsad tingimused, mida sel puhul arvestada tuleks on, et hinnale lisanduvad praamipiletid ning minimaalselt on telki võimalik rentida 2 päevaks. Kui kuupäevad on kindlad, siis küsi meilt konkreetselt pakkumist!