Meie lugu

südamega kohal

Me oleme erinevad koos oma tugevuste ja nõrkustega, kuid me kõik väärtustame kõrgelt erilisi ja läbimõeldud üritusi. Milleks korraldada pidu, kui see ei pakuks külalistele meeldejäävat elamust.

Oleme tegelenud ürituskorraldusega juba üle 10 aasta ning teame, mis teeb iga peo meeldejäävaks ja täiuslikuks. Selle aja jooksul oleme ka näinud, et inimestel on soov millegi uudse ja elegantse järele.

Peamiselt tegeleme pulmade korraldamisega, mille puhul soovivad noorpaarid enamasti teistest erineda ja muuta see päev tõeliselt kordumatuks. Samuti teeme tihti koostööd ettevõtetega, kes tahavad korraldada meeleolukat firmapidu, mida osalised ka päriselt naudiksid.

Otsisime ja kogusime infot kogu maailmast. Peagi sai selgeks, et just purjetelk võiks Eesti üritusmaastikule värvi lisada!

Raiko Allik

Timo Arbeiter

Karoliina Kruusmaa

Comfy purjetelgid on Eestis ning lähiriikides ainulaadse väljanägemisega. Modernne, kuid samas elegantne peotelk sobib ideaalselt pulmadeks, sünnipäevaks, firmapeoks või muuks tähtsaks ürituseks. Meie telgid pakuvad võimaluse viia ürituskorraldus uuele tasemele – ühendada saab siseruumide mugavused ning looduse ilu!

Midagi hingele

loodus su ümber

On aeg unustada traditsioonilised peod pimedates, kitsastes ja kõledates siseruumides. Comfy Events on loodud eesmärgiga pakkuda võimalust korraldada väliüritust väga erinevates ja looduskaunites paikades üle Eestimaa.