Meie lugu

südamega kohal

Me oleme erinevad koos oma tugevuste ja nõrkustega, kuid me kõik väärtustame kõrgelt erilisi ja läbimõeldud üritusi. Milleks korraldada pidu, kui see ei pakuks külalistele meeldejäävat elamust.

Oleme tegelenud ürituskorraldusega juba üle 9 aasta ning teame, mis teeb iga peo meeldejäävaks ja täiuslikuks. Selle aja jooksul oleme ka näinud, et inimestel on soov millegi uudse ja elegantse järele. Peamiselt tegeleme pulmade korraldamisega, mille puhul soovivad noorpaarid enamasti teistest erineda ja muuta see päev tõesti kordumatuks. Samuti teeme tihti koostööd ettevõtetega, kes tahavad korraldada meeleolukat firmapidu, mida töötajad ka päriselt naudiksid.

Otsisime ja kogusime infot kogu maailmast. Peagi sai selgeks, et just purjetelk võiks Eesti sündmuste maastikule värvi lisada!

Raiko Allik

Timo Arbeiter

Karoliina Kruusmaa

Comfy purjetelk on Eestis ning lähiriikides ainulaadne. Modernne ja elegantne peotelk sobib ideaalselt pulmadeks, sünnipäevadeks, firmapidudeks või muudeks tähtsündmusteks. Meie telgid pakuvad võimaluse viia ürituskorraldus uuele tasemele – ühendada siseruumide mugavused ning looduse ilu!

Midagi hingele

loodus su ümber

On aeg unustada traditsioonilised „süldipeod“ pimedates ja kõledates siseruumides. Comfy Events on loodud eesmärgiga pakkuda võimalust korraldada väliüritust väga erinevates ja looduskaunites paikades üle Eestimaa.