Pulmapidu

rendi telk pulmapeole

Kui Sinu soov pidada oma elu tähtsündmus unikaalses ja südamelähedases kohas, siis aitame Sinu soovi teoks teha!

Elegantne peopaik

Purjeriidest telgi saab paigaldada pea igale poole, kus on tasane, konarusteta pind. Olgu selleks siis hingelähedane maakodu, maaliline looduspaik või hoopis mõni romantiline mõisapark. Telgi all on mugav olla nii vihmasabina kui lõõmava päikesega ning värske õhk teeb peoliste meele erksaks ning jala tantsimiseks kergeks.

Kõrge

Comfy telgi maksimaalne lae kõrgus on kuni 6 meetrit, mis on teiste turul olevate telkidega võrreldes kohati lausa 2-3 meetrit kõrgem. Kõrgem lagi tekitab avarama tunde, mistõttu tunnevad külalised telgi all ennast mugavalt.

Mahutavus

Peotelgi all on ruumi nii pulmaisa korraldatavatele lõbusatele tegevustele kui ka bändi lavale ja tantsuplatsile. Ümmarguste laudade taha mahub kuni 130 inimest koos tantsuplatsi ja toidualaga. Tuule kaitseks saame paigaldada telgile ka läbipaistvad seinad.

Kui Sa ei soovi pidada elu erilisemat päeva samas kohas, kus mõni sõber või tuttav seda juba teinud on, siis on meie peotelk just ideaalne lahendus!

Näpunäiteid

Loe meie blogist kasulikke nippe pulmade pidamisest Comfy telgis.

  • Muutlikud ilmaolud Eestimaa suvi mängib vahetevahel vingerpussi ja teinekord võib isegi juhtuda, et juulikuus lumi on maas. Õnneks saame siiski enamasti nautida sooja päikeselist ilma, kuid arvestada tuleks ka vihmasabinaga. Sellisel juhul pakub just telk peavarju ning ei pea muretsema, et

  • Pulma planeerides on üks esimesi samme valida välja pulmakoht. Vahel on pruutpaaril unelmate pulmapaigale kohe silm peale pandud, kuid siis peab tõenäoliselt tegema vastavalt koha võimalustele kompromisse külaliste arvu või millegi muu osas. Kui sul aga pole veel pulmakohta välja