Pulmapidu

rendi telk pulmapeole

Tähista oma erilist päeva erilisel viisil!

Elegantne peopaik

Purjeriidest telgi saab paigaldada pea igale poole, kus on tasane, konarusteta pind. Olgu selleks siis hingelähedane maakodu, maaliline looduspaik või hoopis mõni romantiline mõisapark. Telgi all on mugav olla nii vihmasabina kui lõõmava päikesega ning värske õhk teeb peoliste meele erksaks ning jala tantsimiseks kergeks.

Kõrge

Comfy telgi maksimaalne lae kõrgus on kuni 6 meetrit, mis on teiste turul olevate telkidega võrreldes kohati lausa 2-3 meetrit kõrgem. Kõrgem lagi tekitab avarama tunde, mistõttu tunnevad külalised telgi all ennast mugavalt.

Mahutavus

Peotelgi all on ruumi nii pulmaisa korraldatavatele lõbusatele tegevustele kui ka bändi lavale ja tantsuplatsile. Ümmarguste laudade taha mahub kuni 130 inimest koos tantsuplatsi ja toidualaga. Tuule kaitseks saame paigaldada telgile ka läbipaistvad seinad.

Kui soovid pidada oma elu tähtsündmust südamelähedases kohas, siis aitame Sinu unistusel täituda!

Näpunäiteid

Loe meie blogist kasulikke nippe pulmade pidamisest Comfy telgis.

  • Telgipulm on eriline, sest vähesed tulevad selle idee peale. Samas on Eestis nii palju looduskauneid kohti, kasvõi Sinu enda maakodu, kus oma unistuste päeva võiks pidada. Kaitseb muutlike ilmaolude eest Eestimaa suvi mängib vahetevahel vingerpussi ja teinekord võib isegi juhtuda, et juulikuus

  • Pulma planeerides on üks esimesi samme valida välja pulmakoht. Vahel on pruutpaaril unelmate pulmapaigale kohe silm peale pandud, kuid siis peab tõenäoliselt tegema vastavalt koha võimalustele kompromisse külaliste arvu või millegi muu osas. Kui sul aga pole veel pulmakohta välja