fbpx

Firmapidu & suvepäevad

rendi telk firmapeole

Otsid ruumikat ja unikaalset kohta firmapidudeks, koolitusteks või hoopis suvepäevadeks?

Lai asukohavalik

Kvaliteetne purjeriidest telk pakub avarat peavarju mistahes üritustele, kus inimesed peaksid end tundma mugavalt. Paigaldame telgi just Teie valitud kohta, olgu selleks siis mõne puhkekeskuse muruväljak, stiilne mõisapark või Teie ettevõtte lähedane plats.

Tänamiseks

Töötajate või kolleegide tänuüritus on ideaalne võimalus näidata üles hoolivust või luua veelgi paremaid suhteid koostööpartneritega. Selleks, et pidu õnnestuks, peab valima koha, kuhu on külalistel mugav nii kohale saabuda, aga ka kus nad saaksid mõnusas õhkkonnas kogu üritust nautida.

Võimalusterohke paigutus

Olenevalt laudade, toolide, lava ja tantsuplatsi paigutusest on võimalik ümmarguste laudade taha mahutada kuni 130 inimest, kusjuures ruumi jääb ka toitlustusalale ja tantsuplatsile või tegevuste alale. Teatri- või konverentsi stiilis mahutab suurim telk kuni 320 inimest. Comfy telk sobib hästi ka koolituste, seminaride, konverentside ja töötubade läbiviimiseks.

Comfy telgirent on ideaalne lahendus, kui kardad Eesti suveilma, kus päike võib aegajalt vahelduda vihmaladinaga. Tuule kaitseks saame paigaldada telgile ka seinad (akendega või ilma).

Kui korraldad üritust ning otsid selleks mugavat ja avarat peopaika, siis kirjuta meile ja leiame koos parima lahenduse: