Telgirent

ainulaadse peotelgi rent Eestis

Comfy Events on Eestisse toonud uudse peotelgi, mis erineb siiani kasutusel olevatest telkidest nii ülesehituse kui väljanägemise poolest.

Eelised

Rohkem ruumi

Lahendame olukorra, kus turismitalus, puhkemajas või mõisas jääb külalistele ruumi väheks.

Värske õhk

Comfy telgis on rohkem ruumi, looduslikku valgust ja õhku, et külalised saaksid ennast tunda meeldivalt ja hubaselt, ka vihmase ilma korral.

Paigutused

Comfy telk sobib ideaalselt nii konverentsiks, tseremooniaks, kokteilipeoks kui ka pidulikuks õhtusöögiks.

Kõrgem

Purjeriidest telgi lae kõrguseks on kuni 6 meetrit, mis võrreldes turulolevate telkidega on lausa 2-3 meetrit kõrgem.

Suurused

Telgi minimaalne suurus on 10x10 meetrine ring pindalaga on 67m2. Maksimaalne suurus aga 27x10 meetrit, pindalaga kuni 250m2.

Valgusküllane

Purjeriie laseb päevasel ajal päikesevalgusel telki sisse kumada ning õhtuhämaruses luua valgusdekooril telgi ümber romantilise atmosfääri.

Lisateenused

Peopeegel

Fotoboks on peol seltskondade parim kaaslane! See jäädvustab kõik lõbusad hetked ja parimad poosid ning loomulikult prindib need kohe ka välja.

Dekoratsioon

Ükski pidulik üritus poleks ilma dekoorita täiuslik. Ükskõik, kui lihtne see ka välja ei näeks, osavad dekoreerijad oskavad luua maagilise peopaiga, millest jäävad mälestused terveks eluks.

Mööbel

Koostööpartneritelt rendime vajadusel ümmargusi või kandilisi laudu, toole, lavalahendusi, tantsupõrandat või jahedal ajal soojuskiirgureid.

Valgus

Valgustus teeb tõepoolest imesid! Valgusega saab luua sõltuvalt üritusest mistahes atmosfääri – mõni oluline hetk vajab eredamat, teine jällegi õdusamat valguskujundust.

Korraldus

Leiame sobivad teenusepakkujad, kes sobivad Sinu ürituse iseloomuga. Partnerite hulka kuuluvad nii ansamblid, foto- ja videograafid, õhtujuhid kui ka välitribüünide ja -käimlate pakkujad.

Kui korraldad üritust ning otsid selleks mugavat ja avarat peopaika, siis kirjuta meile ja leiame koos parima lahenduse: