Miks eelistada purjeriidest Comfy telki?

eripära

Comfy purjeriidest peotelgid on merest inspireeritud – telgi teravad tipud ja kumerad jooned loovad elegantse õhu- ja valgusküllase ruumi, mida pole varem Eestis ega lähiriikides nähtud.

Purjeriidest telgi maksimaalne lae kõrgus on kuni 6 meetrit, mis sõltub telgi suurusest. Võrreldes teiste turul olevate telkidega on meie telk kohati lausa 2-3 meetrit kõrgem! Kõrgema laega peotelk on avar, mistõttu on selle all mugav olla.

Elegantsete peotelkide rent mistahes üritusele.

Kirjuta meile oma soovidest ja leiame Sulle parima lahenduse!

Purjeriidest telk, peotelgi rent, telgirent, pulmatelgi rent, telgipulm, pulmad, pulm

Paigaldus

Kuhu on võimalik telki paigaldada?

Purjeriidest Comfy peotelke saab paigaldada eelkõige tasasele pinnasele, kus pole konarusi. Maapinnal ei tohi olla ka segavaid objekte – puid, põõsaid, poste – sest telgi paigaldamisel tuleb purjeriie maapinnale laotada.

Meeles tuleb pidada, et purjeriidest telk paigaldatakse 1-meetriste vaiadega, mistõttu tuleb hoolikalt jälgida, et telgi planeeritavas asukohas poleks vähemalt meetri sügavusel kommunikatsioone, veetorusid, elektrikaableid, maakütet või muud olulist, mida võivad vaiad rikkuda.

Kui kaua võtab paigaldus aega?

Paigaldusaeg sõltub eelkõige Comfy telgi suurusest, maapinna tasasusest ja tihedusest, aga keskmiselt kulub 2-4 tundi. Sellele lisaks tuleks aega varuda vajadusel ka dekoreerimisele, heli ja valgustehnika paigaldamiseks ning möbleerimiseks. Lisateenusena pakume ka päev varem paigaldust, et pulmapäevaks jõuaksid kõik osapooled oma tegevustega valmis.

Kas pean ise telgi paigaldama?

Telki tuleb paigaldama ja hiljem eemaldama peokohta Comfy meeskond. Kuna telgi paigaldus on piisavalt keeruline ja aeganõudev, siis teeme seda väljaõpetatud meeskonnaga, et lõpptulemus oleks peokülalistele turvaline ja ohutu.

Kas telgi paigaldamine rikub maapinda?

Üldjuhul telgi paigaldus pinnast jäädavalt ei riku. Telgi paigalduseks on tarvis maasse lüüa 1-meetrised metallvaiad, mille läbimõõt on 3 sentimeetrit. Kui soovid telki asfaldile või mõnele muule kõvakattega pinnasele, tuleb puurida maasse augud ning need saab hiljem sobiva pinnasega täita. Seetõttu soovitame kindlasti päev varem paigaldust, et telk saaks õigeks ajaks üles.

Missuguseid ilmastikuolusid telk kannatab?

Peotelk on ideaalne lahendus, kui kardad Eesti suveilma, kus lõõmav päike võib aegajalt vahelduda vihmaladinaga. Tuule kaitseks saame paigaldada telgile läbipaistvad seinad. Maksimaalne tuulekiirus, mida telk kannatab, on kuni 34 m/s.

Jahedatel suveõhtutel saab telki tuua ka soojuskiirgurid, et külalised ei peaks külmetama.

Telgi broneerimine

Kui palju maksab broneerimine?

Broneerimistasu ehk ettemaks on olenevalt telgi suurusest 10-40% lõpphinnast, mis tuleb tasuda arve alusel broneerimiskuupäeval.

Ettemaks ei kuulu telgi tellimuse tühistamisel tagastamisele.

Kui vara tuleks telk broneerida?

Mida varem, seda parem, sest siis saame tagada, et just Sinu peol on ainulaadne telk. Samas, ära karda küsida ka nädal enne ürituse toimumist, sest võibolla leiame just Sulle sobiva vaba aja.

Kas mitmepäevasele üritusele telgi tellimisel on võimalik saada soodushinda?

Kui soovid peotelki rentida mitmeks päevaks, siis küsi meilt personaalset pakkumist! 

Mis juhtub siis, kui üritus, kuhu telk on tellitud, jääb ära?

Elus juhtub ikka vahel ootamatusi. Samas oleme juba Sinu ürituse heaks teinud omalt poolt tööd – koostanud hinnapakkumisi, teinud konsultatsiooni ja võib-olla ka pidanud ära ütlema teistele telgi soovijatele. Me mõistame, kui klient soovib broneeringu tühistada, kuid sellisel juhul ei kuulu ettemakstud summa tagastamisele.

Kas transport sisaldub telgi hinnas?

Transpordi hind lisandub telgi hinnale, sest see sõltub peo toimumise asukohast.

Kas telgi hind sisaldab dekoratsiooni ja valgustust?

Telgi hind ei sisalda dekoratsiooni, valgustust, põrandat ega mööblit, sest igal kliendil on nende osas erinevad soovid. Meil on aga head koostööpartnerid, kes leiavad just Sinule sobivad sisustuselemendid.

Kas rendite telki ka saartele?

Muidugi pakume peotelkide renti ka saartele! Ainsad tingimused, mida sel puhul arvestada tuleks on, et hinnale lisanduvad praamipiletid ning minimaalselt on telki võimalik rentida 2 päevaks. Kui kuupäevad on kindlad, küsi meilt konkreetset pakkumist!